FB
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Kuchnie na wymiar

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo meble kuchenne pod zabudowę i na wymiar, wykonane indywidualnie dla własnych potrzeb. To Państwo decydujecie, jak będzie wyglądać Wasza przyszła kuchnia i z jakich komponentów będzie wykonana. W naszych meblach kuchennych zastosowane są materiały i produkty renomowanych firm, uznanych w Polsce jak i za granicą. Zapewniamy kompleksową obsługę profesjonalne doradztwo, oraz dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony z naszych usług od początku do końca, od projektu do montażu.

Jak zamówić piękną kuchnię?

Kontakt

Zamawiasz wizytę naszego przedstawiciela.

Możesz to zrobić:

  • telefonicznie, dzwoniąc na numer 535 - 354 - 242
  • e-mailem, pisząc na adres kontakt@kuchniewloskie.eu
  • odwiedzając nasz warsztat w Katowicach ul. Śnieżyczek 11 (zobacz mapkę)

Pomiar kuchni

Nasz przedstawiciel odwiedzi Cię i dokona dokładnych pomiarów pomieszczeń do których zamawiasz meble. Wysłucha jakie masz potrzeby, życzenia i postara się im sprostać.


Projekt i wycena

W tym etapie wykonujemy szczegółowy projekt komputerowy Państwa mebli. Zanim zdecydujesz się na wykonanie mebli zobaczysz ich trójwymiarową wizualizację.

Następnie zapraszamy Państwa na spotkanie w celu omówienia szczegółów dotyczących projektu. Doradzimy również jaki sprzęt agd zastosować w kuchni.


Zamówienie i realizacja

Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji zamówienia. Zwracamy baczną uwagę na wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość wykonywanych mebli.


Dostawa i montaż

Kiedy meble są gotowe, dostarczamy je pod wskazany przez Państwa adres. Wtedy do pracy przystępuje nasza profesjonalna ekipa, która sprawnie i rzetelnie zamontuje meble wraz ze sprzętem AGD.


Polityka jakości

Wybierając firmę Kuchnie Włoskie otrzymują Państwo:

  • czytelne warunki współpracy
  • 2 lata gwarancji
  • serwis pogwarancyjny
  • sprawdzoną i ciągle udoskonalaną technologie
  • kompetentny zespół fachowców z doświadczeniem